Nejnovější kolekce iELM: MINI me

Rodina zaujímá v našem životě důležité místo. Blízcí lidé nás motivují k tomu, abychom byli tou nejlepší verzí sebe sama, a zejména děti nám dodávají naději a odvahu do každého dne a k utváření lepší budoucnosti.

S ohledem na to jsme vytvořili kolekci pro celou vaši rodinu: MINI me. Myšlenka, která stojí za touto kolekcí, je zároveň myšlenkou, na které si zakládáme v našem životě, a sice že když máme podporu naší rodiny, dokážeme cokoli. Tyto zásady se odrážejí i v životě našich dětí a dodávají jim odvahu stát se tím, kým chtějí být.

Chceme, abyste tohoto ducha jednoty také pocítili, a proto vám nabízíme kolekci sladěných nepromokavých mikin, které jsou ideální pro rodinné výlety. Správná mikina se může rychle stát základem šatníku dětí i dospělých, a je o to užitečnější, že ji lze použít v různých podmínkách.

Objevte své vnitřní dítě

Často se stává, že my, rodiče, znovu prožíváme prostřednictvím dětí své vlastní dětství. Jsme šťastní pokaždé, když jsou šťastné ony, a ukazujeme jim své oblíbené věci v naději, že se jim budou také líbit, počínaje našimi oblíbenými místy v přírodě a konče filmy z dětství.

Když si na sebe se svou ratolestí vezmete sladěné bundy, budete mít příležitost užívat si hraní venku stejně jako ony a znovu se svým děťátkem prožijete krásné chvíle z vaší vlastní minulosti.

Kvalita na prvním místě

Stejně jako všechny produkty iELM jsme i tyto mikiny vytvořili se zachováním kvality, díky které si nás oblíbila celá komunita rodičů. Jsou vyrobeny ze softshellu, jsou větruodolné a vodoodpudivé, takže se skvěle hodí na jaro a podzim, snadno se ale přizpůsobí i teplejšímu nebo chladnějšímu počasí.

Kolekce „MINI me” nabízí výrazné barvy a jednoduché potisky pro děti i dospělé. Modely s hravými nebo minimalistickými potisky se hodí do šatníku každého rodiče i dítěte a vyzařují radost, inspiraci a jedinečnost vašich osobností.

Pohodlné a veselé bundy lze individuálně přizpůsobit, takže se svým dítětem můžete nosit stejné vzkazy, hezké citáty nebo třeba i vaše jména. Přizpůsobení se provádí pomocí reflexního materiálu, a tak se výlet do přírody může klidně protáhnout až do večerní procházky a vy i vaše dítě budete v bezpečí a zároveň skvěle vyniknete.

Ukažte svou lásku světu

Jste prvním vzorem v životě vašeho dítěte a jeho sebevědomí a sebedůvěra se zlepší, když uvidí, že může být jako vy.

Když budete nosit sladěné oblečení, dítě bude mít pocit, že ho podporujete a že vás dva pojí zvláštní pouto, které nikdo nemůže přerušit.

Projevte lásku svým blízkým a soudržnost rodiny bude s každým dalším okamžikem jen narůstat.

Previous Post
Next Post

Products

Leave a Reply

Follow us on instagram