Svátky jsou dokonalou příležitostí, kdy děti můžou být dětmi

Svátky nám nabízí jedinečnou možnost věnovat pozornost a péči potřebným více, než je to obvyklé během zbytku roku. Dobré skutky a dobročinnost, zvláště v době svátků, prozáří každému život paprsky radosti. A lidé v nouzi zase pociťují svátečnost této doby díky pomoci ostatních.
Je dobře, že v posledních letech získává na oblibě známý zvyk darovat věci, kteří ostatní chtějí nebo potřebují, ale nemohou si je dovolit. Mnoho dobročinných spolků a organizací pořádá akce, aby pomohly všem, komu jen mohou. A díky všem, kteří se zapojují, je možné všechno. Často takové organizace podporují konkrétní cíl nebo se zasazují v určité oblasti.
Společnost iELM věří v dobročinnost a ukazování laskavé tváře těm, kdo potřebují pomoc, vždy, když to je možné. V období svátků, kdy je duch pospolitosti silnější, však o to více. iELM je značka, která se zaměřuje na pohodový život dětí, a proto ráda podporuje právě naše nejmenší, kteří jsou pro budoucnost nejdůležitější.
Naštěstí dnes každý může nalézt organizace nebo dobročinné spolky, které pomáhají přesně v oblasti, kde vidí největší smysl. Společnost iELM proto přispěla organizaci „Salvati Copiii Romania“, jelikož všechny děti si zaslouží, aby byly šťastné a aby o ně bylo postaráno.


Co je organizace „Salvati Copiii“?


„Salvati Copiii Romania“ je nevládní organizace, která chrání a podporuje práva dětí po celém Rumunsku. Byla založena v roce 1990 a je plnohodnotným členem „Save the Children“, největší nezávislé organizace na světě, která podporuje práva dětí. Organizace „Save the Children“ má 30 členů a působí ve více než 120 zemích. Rumunská organizace „Salvati Copiii“ má více než 12 poboček ve více než 12 rumunských regionech.
Tato organizace řídí projekty, které mají za cíl upozorňovat na práva dětí a tato práva chránit v každodenním životě, ať už se jedná o právo na vzdělání nebo ochranu dětí před násilím a mnoho dalšího.


iELM je dětská značka, pro kterou jsou děti vždy na prvním místě


Společnost iELM podporuje blahobyt dětí. V průběhu roku 2021 společnost iELM dvakrát darovala oblečení organizaci „Salvati Copiii Romania“, a to pobočkám z regionů Arges, Dambovita a Prahova.
Společnost iELM darovala výše zmíněným 3 pobočkám více než 2 000 kusů dětského oblečení. Jednalo se o různé druhy oděvů – od softshellových overalů přes kalhoty až po čepice, aby si produkty iELM mohly užívat i děti ze znevýhodněných prostředí. Radost, kterou tyto kousky do života dětí přinesly, je k nezaplacení.
Společnost iELM se ráda stará o naše nejmenší, kdykoliv to je jen možné. Tato péče se zaměřuje především na řešení naléhavých situací a má formu darování oděvů.
Pomoc lze poskytovat mnoha různými způsoby, od finanční podpory až po jednodušší laskavá gesta, která dětem rozzáří oči. Jedna věc je jistá: na laskavost, které se nám dostane jako dětem, nezapomeneme ani o mnoho let později.

Previous Post
Next Post

Products

Leave a Reply

Follow us on instagram